http://www.radekdoubek.cz/Lze platit dětské úrazové pojistné do 30ti let věku ?

Přidáno 01.02.2018

 

 

znáte to, děti nám dostudují je jim 25let a více a je potřeba jim zřídit již pojistku pro dospělé, ale logicky za jiné platby pojistného.

Výše uvedený věk, je většinou věk výstupu daného "dítěte" z pojištění dětského tarifu.

Přesto je zde řešení, které mnohé potěší.

 Jak na to?

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno

 

Máme zde dva pohledy na věc:

Cena – to je věc, která lidi zajímá.

 Pro ty, co se koukají po ceně je zde možnost jak ušetřit na pojistném ještě více.

Právě dnes (1.2.2018) vstupuje v platnost unikátní změna v jedné z životních pojištění, kdy opravdu výstup „dítěte“ jde posunut až do 30ti let dané pojištěné osoby. Jde o úsporu finančních prostředků v řádku několika tisíc korun za pár let.

Další obrovská výhoda je také v tom, že takto pojištěné „dítě“ je stále v nejnižší rizikové skupině bez ohledu na povolání a sport (mimo profi fotbal, a profi hokej - tyto sporty jsou ve výlukách )

 

Cena? – není tak důležitá, důležité jsou rizika.

 

Pro ty co nad pojistnou smlouvou přemýšlí a opravdu si přeji býti zabezpečení, není toto vhodné řešení, protože v tomto tarifu nejdou pojistit veškeré rizika, které nabízí dospělý tarif.

Když se na celou záležitost podíváme řečí peněz a financí tak ano, v dětském tarifu je cena levnější, ale při Vážném úrazu či dlouhodobé nemoci je dětský tarif neefektivní a přinese Vám jen základní ochranu. Dovedu si představit, že v 27letech bude mít daný klient finanční závazky (např. hypotéku) a v 28letech bude půlroku práce neschopen… Dětský tarif, nebude ta dostatečná pojistná ochrana.

Takže: je možná lepší si měsíčně připlatit pár stovek na pojistném a při dlouhodobém úrazu být finančně zabezpečen, než opačně.

Vždy se pojišťujte na rizika, které nejste schopni finančně pokrýt z běžného rozpočtu. Zlomený prst na ruce nic neřeší a to zvládnete. Půlroční nemocenská formou nemoci či úrazu, to už jen tak zvládnou nelze a zde se může roztočit finanční a dluhová spirála.

 

 

Shrnutí – možnost získat levnější „dětský“ tarif tady je. Není ovšem určen pro širokou masu klientů, ale s opatrností a individuálním přístupem k aktuální životní situaci se dá této možnosti využít dá.

 

Týká se Vás tato změna? Potřebujete něco vysvětlit? Není zde vše dostatečně vysvětleno?

Kdykoliv mě můžete kontaktovat.  ZDE

 

Váš osobní pojistný poradce

 

Doubek Radek

 

Deset tipů, jak se nespálit při sjednávaní pojištění si zcela ZDRAMA stáhněte  ZDE

 

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno

 Tisknout stránku

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Kolik že je hodin ?

Návštěvnost mých stránek

počítadlo.abz.cz


      © 2017 - DOUBEK Radek - specialista pojištění na rizika běžného života
Digitální obchodník
Zpět nahoru