http://www.radekdoubek.cz/Osmi procentům obyvatel ČR hrozí EXEKUCE kvůli vánocům.

Přidáno 09.12.2018

   - z 10.000.000 obyvatel  800.000 lidem hrozí EXEKUCE, kvůli vánocům. 

 

Jsou tři „strašáci“ v lidském povědomí – nemám peníze,  exekuce a budu dlouhodobě nemocen…proti všemu jde postavit obranu. Co uděláte aby se Vás to netýkalo? Umíte se bránit ?

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno

 

Pojištění nemoci či úrazu – již jsem popsal mnoho příkladů a mnoho dalších v budoucnu popíšu – bohužel : většina se tváří, že jich se to netýká… A jen mizivé % s tím něco chce dělat… většina si myslí: já všechno vím, ale pak slyšíme: osud je nespravedlivý, pomožte mi ....

MYSLETE PREVENTIVNĚ :  většinou to vyjde, často NE.

ALE JAK NEBÝT V EXEKUCI ?

Peníze

  • Je spousta způsobů řekl bych, až nekonečná řada jak o základní potřebu přijít.

Z mé strany pohledu jsou dva důvody: nechci a nebo nemůžu.

Nechci – je mnoho  důvodů, proč  nechci  ( např. část bezdomovců ), či jiné velmi "neopodstatněné" důvody.

Nemůžu – ano a připouštím s hlubokým respektem, že existuje určité  procento obyvatel, které nemůžou : jsou to těžce nemocní lidé případně po těžkém úraze, nebo rodinní příslušníci, kteří se o nemocné či po velmi těžkém úraze starají - před těmito lidmi velmi HLUBOCE  smekám – tito lidé, kteří suplují stát... jinak řečeno, nezištně pomáhají svým příbuzným.

Ale jsou jistě i další důvody, které mi nejsou známy. Ostatní většinou můžou... ( znám i lidi co ve velmi težké zdravotním stavu pracují - nevymlovají se...ale pracují a v dluzích nejsou )

 

KRÁTKODOBÝ ZÁVAZEK - DLOUHODOBÁ STAROST

  • ŽIVOT NEZNÁ PŘESNÝ NÁVOD, protože i soudní rozhodnutí je různorodé, ale život jedno pravidlo zná :   dejte rozum do hrsti.

  • NEŽ PODEPÍŠETE JAKÝKOLIV ZÁVAZEK: ptejte se a čtěte : myslím tÍm  smlouvu na půjčku, hypotéku, nebo jiný dlouhodobý závazek – ČTĚTE ! – nerozumíte-li něčemu PTEJTE SE !!!

  • DEJTE NA DOPORUČENÍ toho komu opravdu věříte a pro jistotu si ještě ověřte jeho doporučení na webu. Zkuste zadat do vyhledávače heslo : Doubek Radek - co vám "vyjede" ? Slušný člověk se neschovává.

  • NEPODLÉHEJTE TLAKU – nechte si čas na přečtení a rozvahu " To ojeté auto z bazaru je pěkné, má červenou barvu, diesel, vejdou se nám tam lyže, kola...ale za ty splátky nám to nestojí a ještě k tomu hodně přeplatíme..."

  •  ČASTO SE STÁVÁ, ŽE PRO KRÁTKODOBOU RADOST SE DLOUHODOBĚ ZADLUŽÍME!  A bohužel z toho vznikají dlouhodobé závazky.  A opravdu toto stojí za to?  Není lepší své finanční prostředky investovat do budoucnosti? Když budeme deset tisíc korun investovat do nového dárku - přínos krátkodobý - téměř nulový. Ale investujte deset tisíc… jaký bude výsledek za rok?

Výsledek …. VÁNOCE: je krásné někomu udělat na vánoce radost, ale za dluhy to nestojí.

zvažte, zvlášť nyní v časem adventním – zda daná investice stojí za to. Vyvarujte se špatným investicím – i když Vás média „masírují“, že opak je pravdou.

 

Přeji hezký den bez pojistných událostí a krásný adventní čas..

 

Nemám zájem nikoho "strašit", ale rád bych působil preventivně. Prevence je vždy levnější, než "hašení požáru".

 

Váš pojistný poradce

 

Doubek Radek

 

 Tisknout stránku

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Kolik že je hodin ?

Návštěvnost mých stránek

počítadlo.abz.cz


      © 2017 - DOUBEK Radek - specialista pojištění na rizika běžného života
Digitální obchodník
Zpět nahoru