http://www.radekdoubek.cz/Můj příběh

 

Jmenuji se Radek Doubek a od roku 2008 se živím jako finanční a pojistný poradce.  Doma mám hodnou dceru a milující ženu, takže osobní život v pořádku, ale ten pracovní - ten do roku 2008 nebylo to pravé "ořechové". A rozhodl jsem se pro radikální řešení.

Nebyl jsem tedy spokojen se zaměstnaneckým  poměrem a jeho fungováním, a byl jsem dost mladý na to abych rezignoval na život. Vstoupil jsem tedy do podnikatelských vod. A i když stále i dnes slýchávám, že dělat to co tě baví a ještě si tím slušně vydělat - to se podaří málokomu, tak já mohu říci, že jsem jeden z těch štastných.

Začátky, tak jako všude, byly těžké. Ale díky svému koníčku - vysokohorské turistice, mám vytrvalou povahu. Když bojuji s přírodou a bojuji čestně, hory mi to vrátí a ukážou mi všechny krásy, kdybych bojoval nečestně tak mi to vrátí také, ale bohužel v té špatné podobě.

V podnikání to je stejné. Děláte-li svůj byznys od základu dobře, musí se Vám píle vrátit. A dřív nebo později Vám klienti začnou volat sami. Za poslední léta jsem se začal hodně specializovat na rizika. Rizika, jsou z mého pohledu důležitější, než levnější účet v bance. Život je totiž plný rizik, které si buď neuvědujeme, nebo je necheme vidět.

Tyto moje stránky jsou tedy hlavně o rizicích a informacích. Informace je totiž to nejdůležitější co můžete dostat. Mohou Vás posunou dál, ale také Vás zastavit před špatným krokem.

Pokud poptávate informace, které jsem nabral svou praxí, budu rád když Vám budu moc pomoci.

Snad žádná rozumná otázka není špatná, jen ta nevyslovená....mohu Vám s něčím pomoci?

Poptávám informace

 

Tisknout stránku

Radek Doubek

 

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Návštěvnost mých stránek

počítadlo.abz.cz


      © 2017 - DOUBEK Radek - specialista pojištění na rizika běžného života
Digitální obchodník
Zpět nahoru