http://www.radekdoubek.cz/Vše o majetkovém pojištění

Proč nám neustále roste cena povinného ručení ?

Přidáno 12.10.2018

 

Každý řidič to zná. S pravidelností švýcarských hodinek nám ke každému výročnímu dni přijde připomenutí, že je opět potřeba zaplatit povinné ručení. A ve většině případů s drobným navýšením v řádku 200 - 300 Kč/rok. Co s tím?

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno

Zobrazit celý článek

 

 

Osm bodů, které rozhodují o ceně pojištění nemovitosti.

Přidáno 16.05.2018

 víte co ovlivňuje cenu pojištění nemovitosti?

 je mnoho faktorů, které ovlivňují cenu pojištění nemovitosti. Pro klienta je rozhodující cena, ale cena je až v pořadí jako poslední…ikdyž určitě velmi důležitá.

Opravdu si myslíte, že umíte spočítat pojištění nemovitosti, nebo víte jak funguje podpojištění?

 čtěte dále zde

 

 

 

Indexace pojištění

Přidáno 15.03.2018

   jak je to s indexaci pojištění?

    Pro většinu běžných klientů, je toto slovní spojení téměř prokleté.  Pokud víme k čemu indexace slouží a jaký má význam už pohled nemusí být tak kritický.

K čemu je tedy indexace dobrá, kdy ji použít a kdy vhodná není ?   vice čtěte zde

 

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno  

Poplatek za nepojištěné vozidlo

Přidáno 09.11.2017

Stále jezdí na naších silnicích nepojištěná vozidla a není jich málo. Kde a jak zjistit zda je či není mé vozidlo pojištěné – i to se dozvíte v dnešním článku.

 

Jakékoliv šíření nebo kopírovaní tohoto textu, či jeho částí bez uvedeného zdroje: http://www.radekdoubek.cz  je zakázáno a není povoleno

 

viz zde

 

 

Daň z nemovitosti – termín se blíží

Všem, komu patří nemovitost, podléhájící dani z této držby, se termín platby daně neodkladně blíží.

Pro daný okruh majitelů těchto nemovitostí je blízký termín 31.5.2017  a  většinou přijdou složenky. Jiný okruh majitelů má čas do 31.8.2017.

Koho, se tedy výše uvedený termín týká a komu složenka příjde a komu ne? Které nemovitosti nepodléhají této dani?

 

více zde

 

Pojištění rodinného domu - pět tipů na co si dát pozor

Přidáno 18.04.2017

 

Když už nemovitost vlastníte, vítě že se dá ukrást ??? Ne nepletu si to s vykrást...  viz odkaz ve článku.

 

  Mít vlastní rodinný dům je určitě příjemný a hřejivý pocit, ale také odpovědnost za vysokou hodnotu majetku nejen svého.

 

Pojištění majetku velmi složitá věc a to nejen architektonickou pestrostí, ale hlavně složitostí vlastnictví. (každá část domu může patřit někomu jinému) Na co si tedy mám dát pozor při pojištění mého rodinného domu?

 

čtěte dále zde

Když už nemovitost vlastníte, vítě že vám ji mohou lapkové ukrást ???   viz zde

 

 

Co možná nevíte o povinném ručení

 

Byť je to až zarážející, ale stále na vozovkách všech tříd najdete majitele vozidel, kteří nemají sjednáno povinné ručení. Tento typ a druh pojištění je opravdu povinný nejen svým názvem, ale hlavně v hloubi duše každého řidiče by toto takto mělo být nastaveno.

 

Co tedy o povinném ručení víte a co možná ne?

    

čtěte dále zde

 

 

Pojištění občanské odpovědnosti

 

Občanská odpovědnost - k čemu slouží, jak ji mohu využít a je vůbec potřebná ?

 

Spolu s cestovním pojištěním jedno z nejlevnějších, ale také nejpodceňovanějších pojištění. Zatímco cestovní pojištění kryje hlavně škody v zahraničí na našem zdraví ( úrazy + léčebné výlohy + případnou odpovědnost ) a věnoval jsem mu článek již dříve a určitě se k tomuto tématu budu vracet, tak občanská odpovědnost kryje převážně majetkové újmy, ale i ty zdravotní…

 

K čemu nám tedy občanská odpovědnost slouží? Opravdu kryje i zdravotní újmy  -  čtěte dále

více čtěte zde

 

 

Na co si dát pozor při vyřizování hypotéky

 

Více než polovina rodin a párů touží po vlastním bydlení a vyhnout se tak placení nájmů na byt, který stejně nikdy nebude v jejich vlastnictví. Současná doba tomu nahrává, neboť úroky hypotéky jsou na rekordním minimu a na úvěr tak dosáhne daleko více lidí, než tomu bylo před několika lety. Měsíční splátka se pak rovná, nebo je ještě nižší, než původní nájem. Vidina rodinného domu se zahradou a splácení “do svého” je lákavá, ale dejte si pozor, ať nenaletíte při vyřizování hypotéky.

dále čtěte zde

 

 

 

Čas prázdnin - čas na kvalitní cestovní pojištění

Přidáno 22.06.2016

Je před námi snad nejdelší a taky nejkrásnější čas – čas prázdnin. Nutno podotknout, že i jedno z nejrizikovějších období z důvodu úrazu. V tomto období bohužel roste počet úrazů a je třeba stále myslet na kvalitní úrazové a cestovní pojištění. 

Cestovní pojištění – jedno z nejlevnějších, ale také nejpodceňovanější pojištění na trhu. Co tedy kryje, co od něj očekávat, potřebuji ho vůbec ?

 

čtěte dále... zde

 

Opět zlato – opět stupně vítězů !

 

Je mi potěšením, že Vás mohu informovat o  výsledcích prestižní soutěže o nejlepší produkty na finančním a pojistném trhu ZLATÁ KORUNA, která se koná každoročně na přelomu května a června. 

Tuto soutěž vyhlašuje od roku 2003 Finanční akademie složená z 360 finančních odborníků pod záštitou ministrů financí, a zároveň s ohledem na výsledky hlasování široké veřejnosti, tedy klientů všech finančních institucí a  pojišťoven působících na českém trhu.

 

Každý rok po dobu posledních 14ti let se vyhlašují nejlepší bankovní a pojišťovací produkty. Je to znak kvality daných produktů a všechny úspěšné finanční instituce se tímto oceněním oprávněně pyšní.

 

Výsledky Zlaté koruny a více informací čtěte zde

 

 

Víte jak se dá ukrást Vaše nemovitost ?

Přidáno 05.05.2016

 

     Právě možná nyní, kdy čtete tento článek, už nejste majitelem své nemovitosti...prosím ? jak je to možné ? - jen nás někdo straší a to prostě není možné, vžyť sedím ve svém domě / bytě / zahradě a někdo mi ukradl to co jsem mnoho let budoval a splácel ? Vždyť dům či pozemek se nedá odnést..

Ano bouhužel možné to je... to co se níže dočtete nejsou smyšlené věci ale reálná fakta .. chcete tedy čekat až Vás někdo okrade nebo si přečtete jak se tomu bránit - jak to celé funguje ?

 

Co tedy s tím... mohu se vůbec tomu bránit ?

 

Přečíst celý článek zde

 

 

 

Bonusy u vozidla

 

Bonusy u vozidel by se daly rozdělit na čtyři skupiny.

1 - mám dostatek kladných vyježděných měsíců u povinného ručení, ale nemám žádné na havarijním pojištění

2 - nemám dostatek kladných vyježděných bonusů, ale jen třeba 50měsíců

3 - jsem začínající řidič a nemám žádné vyježděné měsíce.

4. - mám kladné bonusy ale "x" měsíců jsem jezdil pouze s firemními auty

Co tedy s tím, jak pokračovat?

 

Přečíst celý článek

 

Tisknout stránku

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Počasí

Předpověď počasí

      © 2017 - DOUBEK Radek - specialista pojištění na rizika běžného života
Digitální obchodník
Zpět nahoru